Прокат автомобилей в Черногорииsmjestaj ulcinj

Sjednica savjeta za prava djeteta

  Dana 17.07. 2018. godine, u Dječjem domu “ Mladost “ Bijela održana je sjednica Savjeta za prava djeteta, kojom je presjedavao ministar rada i socijalnog staranja Kemal Purišić.  


Read More...

Obuka za stručne radnike, tema

U periodu od 27 – 28. 06. 2018. godine u prostorijama Dječjeg doma „ Mladost “ Bijela, Zavod za socijalnu i dječju zaštitu je organizovao dvodnevnu obuku za stručne radnike Dječjeg doma „ Mladost “ Bijela pod nazivom „ Strategije suzbijanje vršnjačkog zlostavljanja u domskom okruženju “.    


Read More...
01

Analitička kartica

  • PDF

Analitička kartica CKB banka 25.06.2018.-27.06.2018 godine

Analitička kartica CKB banka 18.06.2018.-24.06.2018 godine

Analitička kartica Prva banka 11.06.2018.-17.06.2018 godine

Analitička kartica CKB banka 11.06.2018.-17.06.2018 godine

Analitička kartica 04.06.2018.-10.06.2018 godine

Analitička kartica 28.05.2018.-03.06.2018 godine

Analitička kartica 25.05.2018.-27.05.2018 godine

Analitička kartica 14.05.2018.-22.05.2018 godine

Analitička kartica 07.05.2018.-13.05.2018 godine

Analitička kartica 03.05.2018.-06.05.2018 godine

Analitička kartica 23.04.2018.-02.05.2018 godine

Analitička kartica 16.04.2018.-22.04.2018 godine

Analitička kartica 09.04.2018.-15.04.2018 godine

Analitička kartica 02.04.2018.-10.04.2018 godine

Analitička kartica 26.03.2018.-01.04.2018 godine

Analitička kartica 19.03.2018.-25.03.2018 godine

Analitička kartica 12.03.2018.-18.03.2018 godine

Analitička kartica 05.03.2018.-11.03.2018 godine

Analitička kartica 26.02.2018.-04.03.2018 godine

Analitička kartica 19.02.2018.-25.02.2018 godine

Analitička kartica 13.02.2018.-19.02.2018 godine

Analitička kartica 05.02.2018.-12.02.2018 godine

Analitička kartica 29.01.2018.-04.02.2018 godine

Analitička kartica 29.01.2018. godine

Analiticka kartica od 26.05.-07.06.2017. godine

Analiticka kartica od 19.05.-25.05.2017. godine

Analiticka kartica od 12.05.-18.05.2017. godine

Analiticka kartica od 05.05.-11.05.2017. godine

Analiticka kartica od 28.04.-04.05.2017. godine

Analiticka kartica od 21.04.-27.04.2017. godine

Analiticka kartica od 13.04.-20.04.2017. godine

Analiticka kartica od 07.04.-12.04.2017. godine

Analiticka kartica od 31.03.-06.04.2017. godine

Analiticka kartica od 24.03.-30.03.2017. godine

Analiticka kartica od 17.03.-23.03.2017. godine

Analiticka kartica od 10.03.-16.03.2017. godine

Analiticka kartica od 03.03.-09.03.2017. godine

Analiticka kartica od 24.02.-02.03.2017. godine

 

 

 

 

 

 

 

2016. godina

Analiticka kartica od 07.11.-13.11.2016.

Analiticka kartica od 31.10.-6.11.2016.

Analiticka kartica od 24.10.-30.10.2016.

Analiticka kartica od 17.10.-23.10.2016.

Analiticka kartica od 10.10.-16.10.2016.

Analiticka kartica od 03.10.-09.10.2016.

Analiticka kartica od 26.09.-02.10.2016.

Analiticka kartica od 19.09.-25.09.2016.

Analiticka kartica od 12.09.-18.09.2016.

Analiticka kartica od 05.09.-11.09.2016.

Analitička kartica od 29.08.-04.09.2016

Analitička kartica od 22.08.–28.08.2016.

Analitička kartica od 15.08.–21.08.2016.

Analitička kartica od 08.08.–14.08.2016.

Analitička kartica od 01.08.–07.08.2016.

Analitička kartica period od 25.07.-31.07.2016.

Analitička kartica od 18.07.-24.07.2016.

Analitička kartica od 12.07.-18.07.2016.

 

Last Updated on Thursday, 28 June 2018 12:29