Прокат автомобилей в Черногорииsmjestaj ulcinj

Sa PONOSOM, obavještavamo

Sa PONOSOM, obavještavamo posjetioce našeg sajta, da je štićenica Doma JOVANOVIĆ  SNEŽANA 29.08.2017.godine završila fakultet sa prosječnom cjenom 9,70  .03.2018.godine proglašena za STUDENTA GODINE, FILOZOFSKOG FAKULTETA U BANJA LUCI, studijski program predškolskog vaspitanja.


Read More...

Sjednica savjeta za prava djeteta

  Dana 17.07. 2018. godine, u Dječjem domu “ Mladost “ Bijela održana je sjednica Savjeta za prava djeteta, kojom je presjedavao ministar rada i socijalnog staranja Kemal Purišić.  


Read More...

Obuka za stručne radnike, tema

U periodu od 27 – 28. 06. 2018. godine u prostorijama Dječjeg doma „ Mladost “ Bijela, Zavod za socijalnu i dječju zaštitu je organizovao dvodnevnu obuku za stručne radnike Dječjeg doma „ Mladost “ Bijela pod nazivom „ Strategije suzbijanje vršnjačkog zlostavljanja u domskom okruženju “.    


Read More...
012

Analitička kartica

  • PDF

Analitička kartica CKB banka 25.06.2018.-27.06.2018 godine

Analitička kartica CKB banka 18.06.2018.-24.06.2018 godine

Analitička kartica Prva banka 11.06.2018.-17.06.2018 godine

Analitička kartica CKB banka 11.06.2018.-17.06.2018 godine

Analitička kartica 04.06.2018.-10.06.2018 godine

Analitička kartica 28.05.2018.-03.06.2018 godine

Analitička kartica 25.05.2018.-27.05.2018 godine

Analitička kartica 14.05.2018.-22.05.2018 godine

Analitička kartica 07.05.2018.-13.05.2018 godine

Analitička kartica 03.05.2018.-06.05.2018 godine

Analitička kartica 23.04.2018.-02.05.2018 godine

Analitička kartica 16.04.2018.-22.04.2018 godine

Analitička kartica 09.04.2018.-15.04.2018 godine

Analitička kartica 02.04.2018.-10.04.2018 godine

Analitička kartica 26.03.2018.-01.04.2018 godine

Analitička kartica 19.03.2018.-25.03.2018 godine

Analitička kartica 12.03.2018.-18.03.2018 godine

Analitička kartica 05.03.2018.-11.03.2018 godine

Analitička kartica 26.02.2018.-04.03.2018 godine

Analitička kartica 19.02.2018.-25.02.2018 godine

Analitička kartica 13.02.2018.-19.02.2018 godine

Analitička kartica 05.02.2018.-12.02.2018 godine

Analitička kartica 29.01.2018.-04.02.2018 godine

Analitička kartica 29.01.2018. godine

Analiticka kartica od 26.05.-07.06.2017. godine

Analiticka kartica od 19.05.-25.05.2017. godine

Analiticka kartica od 12.05.-18.05.2017. godine

Analiticka kartica od 05.05.-11.05.2017. godine

Analiticka kartica od 28.04.-04.05.2017. godine

Analiticka kartica od 21.04.-27.04.2017. godine

Analiticka kartica od 13.04.-20.04.2017. godine

Analiticka kartica od 07.04.-12.04.2017. godine

Analiticka kartica od 31.03.-06.04.2017. godine

Analiticka kartica od 24.03.-30.03.2017. godine

Analiticka kartica od 17.03.-23.03.2017. godine

Analiticka kartica od 10.03.-16.03.2017. godine

Analiticka kartica od 03.03.-09.03.2017. godine

Analiticka kartica od 24.02.-02.03.2017. godine

 

 

 

 

 

 

 

2016. godina

Analiticka kartica od 07.11.-13.11.2016.

Analiticka kartica od 31.10.-6.11.2016.

Analiticka kartica od 24.10.-30.10.2016.

Analiticka kartica od 17.10.-23.10.2016.

Analiticka kartica od 10.10.-16.10.2016.

Analiticka kartica od 03.10.-09.10.2016.

Analiticka kartica od 26.09.-02.10.2016.

Analiticka kartica od 19.09.-25.09.2016.

Analiticka kartica od 12.09.-18.09.2016.

Analiticka kartica od 05.09.-11.09.2016.

Analitička kartica od 29.08.-04.09.2016

Analitička kartica od 22.08.–28.08.2016.

Analitička kartica od 15.08.–21.08.2016.

Analitička kartica od 08.08.–14.08.2016.

Analitička kartica od 01.08.–07.08.2016.

Analitička kartica period od 25.07.-31.07.2016.

Analitička kartica od 18.07.-24.07.2016.

Analitička kartica od 12.07.-18.07.2016.

 

Last Updated on Thursday, 28 June 2018 12:29