Прокат автомобилей в Черногорииsmjestaj ulcinj

Stan u Podgorici za studente i bivše štićenike

Fondacija "Društvo prijatelja Doma u Bijeloj" uputila je inicijativu Univerzitetu Crne Gore, za ustupanje stana na korišćenje štićenicima Doma, kako bi im se omogućio nastavak školovanja na nekoj od organizacionih jedinica Univerziteta, naišla je na opšte odobravanje.


Read More...

Sistem za protvpožarnu zaštitu

  U proteklih mjesec dana našu ustanovu su posjetili predstavnici firme “COBIT” iz Podgorice, koji će donirati sistem za protvpožarnu zaštitu za potrebe objekta Doma. Očekujemo da radovi na postavljanju ovog sistema počnu do kraja ove sedmice.  


Read More...

Donacija firme Azmont Investment

»Azmont investment« kao društveno odgovorna kompanija, odlučila se da to pokaže i na djelu, pa je Dječijem domu Mladost u Bijeloj donirala 18.000 eura. Sredstva su namjenjena obnavaljanju i postavljanju potpuno nove ograde od kovanog gvožđa, na donjem putu, ka moru.    


Read More...
012

Analitička kartica

  • PDF

Analiticka kartica od 26.05.-07.06.2017. godine

Analiticka kartica od 19.05.-25.05.2017. godine

Analiticka kartica od 12.05.-18.05.2017. godine

Analiticka kartica od 05.05.-11.05.2017. godine

Analiticka kartica od 28.04.-04.05.2017. godine

Analiticka kartica od 21.04.-27.04.2017. godine

Analiticka kartica od 13.04.-20.04.2017. godine

Analiticka kartica od 07.04.-12.04.2017. godine

Analiticka kartica od 31.03.-06.04.2017. godine

Analiticka kartica od 24.03.-30.03.2017. godine

Analiticka kartica od 17.03.-23.03.2017. godine

Analiticka kartica od 10.03.-16.03.2017. godine

Analiticka kartica od 03.03.-09.03.2017. godine

Analiticka kartica od 24.02.-02.03.2017. godine

 

 

 

 

 

 

 

2016. godina

Analiticka kartica od 07.11.-13.11.2016.

Analiticka kartica od 31.10.-6.11.2016.

Analiticka kartica od 24.10.-30.10.2016.

Analiticka kartica od 17.10.-23.10.2016.

Analiticka kartica od 10.10.-16.10.2016.

Analiticka kartica od 03.10.-09.10.2016.

Analiticka kartica od 26.09.-02.10.2016.

Analiticka kartica od 19.09.-25.09.2016.

Analiticka kartica od 12.09.-18.09.2016.

Analiticka kartica od 05.09.-11.09.2016.

Analitička kartica od 29.08.-04.09.2016

Analitička kartica od 22.08.–28.08.2016.

Analitička kartica od 15.08.–21.08.2016.

Analitička kartica od 08.08.–14.08.2016.

Analitička kartica od 01.08.–07.08.2016.

Analitička kartica period od 25.07.-31.07.2016.

Analitička kartica od 18.07.-24.07.2016.

Analitička kartica od 12.07.-18.07.2016.

 

Last Updated on Friday, 09 June 2017 11:54